JEL İLAÇLAMA

Uygulandığı haşere türüne göre %100 başarı sağlayan bir yöntemdir. Özellikle ev içlerinde, hastanelerde, gıda işlemelerinde güvenle uygulanır.

Kokusuzdur ve hiçbir hazırlık gerektirmez. Rutin işleyişi hiçbir şekilde etkilemez. İlaçlama sonrasında temizlik gerektirmez. Uzun süre kalıcıdır. İlaçlamada kullanılan jel, gözle görülmeyen, el ile temasın bulunmayacağı yerlere bırakıldığı için göze rahatsızlık verecek hoş olmayan görüntüler olmaz.

Buharlaşma özelliği olmadığı için, solunum yoluyla da insan veya evcil hayvanların ilacı soluması mümkün değildir. Dolayısıyla da alerji, astım vb. gibi solunum yolu rahatsızlıkları bulunan kişilere rahatsızlık vermez, güvenle uygulanır.

Peki Nerelere Uygulanır?

Duvar yarıkları, çatlakları, kalorifer veya gider boruları gibi yerlerin duvarla birleşim yerlerindeki açıklıklar, dolapların ve kapıların menteşe kısımları, süpürgelikler, pervazlar, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın gibi aletlerin motor kısımları öncelikli uygulama bölgeleridir. Bu bölgeler özellikle hamamböceklerinin saklanabileceği ve yuvalanabileceği alanlardır. Bu sebeple bu bölgelere uygulanan ilaç aslında direkt böceklerin yuvalarına bırakılmış olur ve çok daha güçlü bir etki göstermiş olur.

Jel formu insektisit, hamamböcekleri, karıncalar, akrepler, gümüşçül böcekleri gibi yürüyen haşereler üzerine etkilidir. Bizim bu amaçla kullandığımız insektisitimiz ADVION JEL’ dir.

Hemen Ara WhatsApp