25 yıllık deneyimle
Garantili çözümler sunuyoruz
Yaşanılabilir bir mekan için
çözüm elinizde.
Güçlü etkili, çevreci,
ekolojik dezenfektanlarla
kesin çözüm sunuyoruz.
Manzara Amaç sorunlardan kurtulmaksa,
Çözüm; Ekol İlaçlama
Jel İlaçlama Yöntemi Haşere kontrol mücadelesinde
kaliteli ekonomik hizmet.

Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılından beri ilaçlama sektörümüze öncülük ettik.

1997 yılında genel haşere ve kemirgen mücadelesi işini yürütmek üzere akademik eğitime sahip Veteriner Hekim ve uzman kadro ile İstanbul’ da kurulmuştur.

Kuruluşumuzun ilk yıllarında, sadece kamu kuruluşlarının ilaçlamasını üstlenen firmamız, büyüme politikasıyla hareket etmiş, Türkiye genelinde üniversite hastaneleri, eğitim-araştırma hastaneleri ve devlet hastanelerinin yanı sıra ileriki yıllarda özel sektörü de portföyüne katarak bu konuda büyük başarıya ulaşmıştır.

Endüstrimize öncülük eden araştırmalarımızla Türkiye’ ye İLK’ leri getiren firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu alanda ilk mikrokapsül, ilk ULV, ilk jel, ilk biyolojik ajan kullanımı ve ilk rezidüel(kalıcı) karasinek mücadelesini yaparak gelişmiş ülkelerle aynı anda ülkemizde kullanmış ve uygulamış bulunmaktayız.

50000 +

Mutlu Müşteri

24000 +

Şirket İlaçlandı

17000 +

Ev İlaçlandı

Misyonumuz

Dünya Sağlık Örgütü(WHO), T.C. Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Haşere Kontrol Birliği’ nin onayladığı Çevre Sağlığı ilaçları ve sistemleri ile, en hijyenik koşullarda, işlerinizi hiçbir şekilde aksatmadan sorunlarınızı gidermek, ilaçlama konusunda yenilikçi çözümler sunmak, insan ve çevre sağlığını korumak ve insanlara konforlu bir yaşam sağlamak yoluyla çevre sağlığı pazarındaki lider konumumuzu daha da yükseltmektir.

Referanslar

Hemen Ara WhatsApp